AGNIESZKA HIRNY

AGNIESZKA HIRNY

​psycholog, psychoterapeutka

zapisy tel.:  606 788 783

Wykształcenie: mgr psychologii, specjalność: psychologia kliniczna (SWPS). Terapeutka terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (w trakcie certyfikacji).

Studia podyplomowe: Wczesna Interwencja i Wspomaganie Rozwoju Dziecka (Włodkowic, Płock), Psychologia Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (SWPS), Kwalifikacje Pedagogiczne (Włodkowic, Płock). W trakcie 4,5-letniego (atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), kursu psychoterapii w Polskim Instytucie Ericksonowskim.

Szkolenia:  Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach I i II stopień. Zachowania i myśli suicydalne. Praca w oparciu o relacje w diadzie. Program Dam Radę i jestem z Ciebie dumny/Kids Skills. Coaching pedagogiczny (Losningsinriktad pedagogik SFE AB, Szwecja). Rola więzi rodzinnych w profilaktyce uzależnień, Wykorzystanie dialogu motywującego w profilaktyce uzależnień. Seminarium Szansa na zmianę – program pracy z osobami stosującymi przemoc w rodzinie. Już wiem co zrobić – edukacja dzieci i rodziców w zakresie ochrony przed przemocą i wykorzystaniem seksualnym. Diagnoza pedagogiczna. Psychologia Negocjacji Kryzysowych, Komunikacja Niewerbalna, Diagnoza neuropsychologiczna w praktyce.

Doświadczenie: Poradnia Zdrowia Psychicznego w Grodzisku Mazowieckim. Punkt Konsultacyjny dla osób uzależnionych, współuzależnionych oraz doznających przemocy w Żabiej Woli. Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego, Poradnia Zdrowia Psychicznego/Neurologia/ZOL. Przedszkola oraz szkoły podstawowe.

Informacje dodatkowe:  Certyfikowany Ambasador metody „Kids’ Skills” (Instytut Terapii Krótkoterminowej w Helsinkach, Finlandii), Certyfikowany Trener oraz Coach Pedagogiki Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Losningsinriktad pedagogik SFE AB, Sztokholm, Szwecja). Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

ZAPISY TEL.: 606 788 783