AGNIESZKA HIRNY

AGNIESZKA HIRNY

​psycholog, psychoterapeuta

zapisy tel.:  606 788 783

 

 

 

Wykształcenie: mgr psychologii, specjalność: psychologia kliniczna (SWPS)

Studia podyplomowe: Wczesna Interwencja i Wspomaganie Rozwoju Dziecka (Włodkowic, Płock), Psychologia Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (SWPS), Kwalifikacje Pedagogiczne (Włodkowic, Płock).

Szkolenia: Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach I i II stopień. Zachowania i myśli suicydalne, Praca w oparciu o relacje w diadzie. Program Dam Radę i jestem z Ciebie dumny/Kids Skills – Pracownia Psychoterapii Krótkoterminowej 2B. Coaching w Oświacie (Losningsinriktad pedagogik SFE AB, Szwecja) Złoty kluczyk-podstawy terapii Ericksonowskiej, Po sztormie nastaje cisza -trauma a proces odzyskiwania wewnętrznej integracji, Listy ze świata nocy – praca ze snem w psychoterapii, Spotkanie zasoby proces – kształcenie praktycznych umiejętności pomocy psychologicznej, Siła źródła – autohipnoza. Rola więzi rodzinnych w profilaktyce uzależnień, Wykorzystanie dialogu motywującego w profilaktyce uzależnień. Seminarium Szansa na zmianę – program pracy z osobami stosującymi przemoc w rodzinie. Już wiem co zrobić – edukacja dzieci i rodziców w zakresie ochrony przed przemocą i wykorzystaniem seksualnym. Diagnoza pedagogiczna. Psychologia Negocjacji Kryzysowych, Komunikacja Niewerbalna, Diagnoza neuropsychologiczna w praktyce.

Doświadczenie: Poradnia Zdrowia Psychicznego w Grodzisku Mazowieckim. Punkt Konsultacyjny dla osób uzależnionych, współuzależnionych oraz doznających przemocy w Żabiej Woli. Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego, Poradnia Zdrowia Psychicznego/Neurologia/ZOL. Obecnie Pracownia Terapeutyczna w Warszawie oraz Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Warszawie

Informacje dodatkowe: Certyfikowany Ambasador metody „Kids Skill’s” (Instytut Terapii Krótkoterminowej w Helsinkach, Finlandii), Certyfikowany Coach Pedagogiki Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Losningsinriktad pedagogik SFE AB, Sztokholm, Szwecja). Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

ZAPISY TEL.: 606 788 783