MARTA KOWALCZYK-DACH

MARTA KOWALCZYK-DACH

Wykształcenie: mgr psychologii, specjalność: psychologia kliniczna (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej).

Studia Podyplomowe: Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna (Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie); Przygotowanie Pedagogiczne, Psychologia Transportu (Uniwersytet Warszawski).

Szkolenia: Specyfika pracy biegłego sądowego w przedmiocie uzależnienia od alkoholu; Warsztaty z Metod Projekcyjnych (UKSW), Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej Szkolenie w Integratywnej systemowej psychoterapii zaburzeń lękowych ; Kurs z kategorii Wychowanie i Profilaktyka: Bajkoterapia z nauką pisania bajek. Rysunek w arteterapii.

Doświadczenie: IV Klinika Psychiatryczna Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Psychiatrycznym, Klinika Psychiatrii i Stresu Bojowego Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie, Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego (Poradnia Zdrowia Psychicznego Poradnia leczenia uzależnień ), Przychodnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Skierniewicach, Hospicjum Marii Olszewskiej w Skierniewicach, Środowiskowy Dom Samopomocy w Łowiczu, Punkt konsultacyjny przy OPS w Grodzisku Mazowieckim, Prywatna praktyka psychoterapeutyczna z gabinetem w Warszawie.

Informacje dodatkowe: Swoją pracę stale superwizuje u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

ZAPISY TEL.: 733 81 26 11